chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez monika n-k » niedziela, 13 sie 2006, 13:00

WZT napisał(a):
monika n-k napisał(a):
WZT napisał(a):
monika n-k napisał(a)::shock: :cry: :shock:


Monika i jak wybralas juz jakas partie polityczna/ugrupowanie????


Nie i nie wiem czy jakaś partiapolityczna?ugrupowanie byłoby zachwycone przyjeciem mojej osoby.
Liczylam na jakies proste wyjasnienia ,podpowiedzi i wskazowki dla kogoś kto nie ma pojęcia o poltityce.

jesli sie niema jako takiego pojecia o polityce to czemu sie pcha???


sie nie ma ,dlatego, sie chce dowiedziec.kto jest kto.i moge Ci powiedziec ,ze nie ja jedna.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez monika n-k » niedziela, 13 sie 2006, 13:29

WZT napisał(a):pachnie mi tu prowokacja...... no ale.... mozna sie mylic....
Aby sie dowiedziec kto jest z kim oraz nakim z czyimi plecami na naszym kolobrzeskim podworku to mozna sie dosc szybko dowiedziec sie czytajac nasze miastowe gazety.
Jesli chodzi o wiekszy kaliber to juz trzeba ogladac wiadomosci/tvn24 itp.
Jesli chcesz sie dowiedziec kto jest tym zlym paskudnym co robi tylko zlo i innym dobrym przeszkadza posluchaj audycji radia Maryja... tam napewno sie co nieco dowiesz.....
O takie cos chodzilo Tobie?


Hej,na z tym RADJEM MARYJA to chyba przesadziłes. to teraz mi to pachnie prowokacją
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Elfik » poniedziałek, 14 sie 2006, 09:12

Poglądy polityczne każdy ma inne, więc nie wymagaj od ludzi na forum, żeby powiedzieli ci do jakiej partii masz się zapisać. Sama musisz dowiedzieć się jakie partie mają swoje koła w Kołobrzegu, pójść do nich, pogadać z ludźmi i wtedy zorientujesz się czy chcesz mieć z nimi jeszcze do czynienia, a nie pytać się innych. A gdybyśmy wszyscy jednocześnie stwierdzili, że najlepszą dla ciebie partią będzie partia x, to co zapiszesz się do niej mimo, że twoje poglądy sympatyzują z partią y?
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez barmaid » poniedziałek, 14 sie 2006, 09:18

A ja uważam ten temat za śmieszny. Jak można chcieć zapisać sie do ugrupowania politycznego, tylko dlatego, że chce się być trendy??? I tak ten nasz kraj cały wygląda potem. Pchają się wszyscy, bo kasa spora i prestiż..... a we łbie nic. Dziewczyno zastanów się o co pytasz?? Zapisz się lepiej na jogę... to tez jest dżezi podobno... Przepraszam ale wymiękłam czytając... :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 14 sie 2006, 17:38

Ja też myslałam,ze ludzie ida do partii ze wzgledów ideologicznych, pogladowych... ale iść do partii, bo sie chce należeć do partii, to..hmm... lekko dziwne. :|

Tylko juz nie wiem, czy mnie to smieszy, czy jest zwyczajnie żałosne...

Najlepiej posłuchaj Barmaind.... i zapisz sie na jogę,aerobik, albo do czytelni... w ostatecznosci do kosmetyczki :twisted:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez abyss » poniedziałek, 14 sie 2006, 20:43

I proponuję nie otwierać tego spadochronu w trakcie lotu.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 14 sie 2006, 21:38

monika n-k napisał(a)::shock: :cry: :shock:


Nigdzie się nie zapisuj. Będziesz szczęsliwsza...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » poniedziałek, 14 sie 2006, 23:15

looz
monika sobie jaja robi

:lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » wtorek, 15 sie 2006, 19:42

WZT najwięcej radości to chyba monika miała

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron