WZT napisał(a):monika n-k napisał(a):WZT napisał(a):monika n-k napisał(a)::shock:![]()
Monika i jak wybralas juz jakas partie polityczna/ugrupowanie????
Nie i nie wiem czy jakaś partiapolityczna?ugrupowanie byłoby zachwycone przyjeciem mojej osoby.
Liczylam na jakies proste wyjasnienia ,podpowiedzi i wskazowki dla kogoś kto nie ma pojęcia o poltityce.
jesli sie niema jako takiego pojecia o polityce to czemu sie pcha???
sie nie ma ,dlatego, sie chce dowiedziec.kto jest kto.i moge Ci powiedziec ,ze nie ja jedna.




