Przerwa w dostępie do Internetu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Przerwa w dostępie do Internetu

Postprzez r00t » poniedziałek, 7 sie 2006, 15:14

W nocy w godzinach od 22 do 6 z piątku na sobotę (11 - 12.08.2006) nastąpi planowana przerwa w pracy łącza do Internetu. Przerwa spowodowana będzie pracami konserwacyjnymi prowadzonymi przez naszego dostawcę.

Za utrudnienia przepraszamy.
Ostatnio edytowano sobota, 12 sie 2006, 16:14 przez r00t, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joel » piątek, 11 sie 2006, 19:10

Z ciekawości spytam... Kto jest Waszym ISP?
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 11 sie 2006, 20:37

akurat dzisiaj ? :( nie mozna za 2 dni ? :mg:
Joey
 

Postprzez Flo » piątek, 11 sie 2006, 21:45

skorp!on napisał(a):Akurat dziś najbrzydszy wieczór w czasie wakacji :( I tak bez internetu będe siedział w domu. :( Nie mogli wybrać sobie innego terminu :x :x :x :x


nie placz jest net jeszcze :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hnitek » sobota, 12 sie 2006, 12:10

skorp!on napisał(a):Akurat dziś najbrzydszy wieczór w czasie wakacji :( I tak bez internetu będe siedział w domu. :( Nie mogli wybrać sobie innego terminu :x :x :x :x

Nastepnym razem napewno zadzwonią do Ciebie i spytają się czy będziesz siedział w domu czy gdzieś wychodzisz bo chcieliby prace konserwacyjne przeprowadzić...
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » sobota, 12 sie 2006, 13:01

kALiNeK napisał(a):jak dla mnie, nic sie nie zmienilo z netem ;p


a mialo sie zmienic? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 12 sie 2006, 13:42

kALiNeK napisał(a):no niby tak, a czemu zadajesz takie glupie pytanie?


a co mialo sie zmienic? Gdzie jest napisane ze cos mialo sie zmienic?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: Przerwa w dostępie do Internetu

Postprzez Flo » sobota, 12 sie 2006, 14:01

kALiNeK napisał(a):
r00t napisał(a): Przerwa spowodowana będzie pracami "konserwacyjnymi" prowadzonymi przez naszego dostawcę.

??



konserwacja ż I, DCMs. ~cji, blm
«utrzymywanie czegoś w dobrym stanie, dbanie o coś, pielęgnowanie czegoś w celu zabezpieczenia przed szybkim zużyciem się, zniszczeniem lub zepsuciem»
Konserwacja zabytków, dróg, budynków

:lol: :lol: :lol:

Net chodzi dobrze wiec konserwacja na na celu j/w , pingow Ci nie poprawia :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron