W nocy w godzinach od 22 do 6 z piątku na sobotę (11 - 12.08.2006) nastąpi planowana przerwa w pracy łącza do Internetu. Przerwa spowodowana będzie pracami konserwacyjnymi prowadzonymi przez naszego dostawcę.
Za utrudnienia przepraszamy.
skorp!on napisał(a):Akurat dziś najbrzydszy wieczór w czasie wakacjiI tak bez internetu będe siedział w domu.
Nie mogli wybrać sobie innego terminu
![]()
![]()
![]()
kALiNeK napisał(a):r00t napisał(a): Przerwa spowodowana będzie pracami "konserwacyjnymi" prowadzonymi przez naszego dostawcę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości