Joey napisał(a):proponuje do SLDalbo do PIS
i tak pewnie Ci to bez roznicy ..


j0shu4 napisał(a):Front Wyzwolenia Krasnali
albo Fan Klub Zupy Pomidorowej
bedziesz kims
To ,że nie jestm wysoka nie oznacza ,ze odrazu mnie do krasnali.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości