chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

Postprzez monika n-k » piątek, 11 sie 2006, 22:09

Rozmyślam nad zapisaniem się do jakiegoś ugrupowania politycznego, bo zbliżają sie wybory i to teraz takie modne, a lubię być trendy. Jest tego sporo na rynku, więc wybór jest trudny. Problem w tym, że się na tym nie znam.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 11 sie 2006, 22:18

proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..
Joey
 

Postprzez monika n-k » piątek, 11 sie 2006, 22:24

Joey napisał(a):proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..


No.Mi tam bez różnicy....ale czy jesteś pewien ,że im też :?:
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 11 sie 2006, 22:51

monika n-k napisał(a):
Joey napisał(a):proponuje do SLD :P albo do PIS


i tak pewnie Ci to bez roznicy ..


No.Mi tam bez różnicy....ale czy jesteś pewien ,że im też :?:



im zalezy zebys skladki placiła ;)
Joey
 

Postprzez Sauniere » piątek, 11 sie 2006, 22:57

ja proponuję Narodowe Odrodzenie Polski :D
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez monika n-k » piątek, 11 sie 2006, 23:03

Tak tylko sobie myśle ,czy mnie napewno przyjmą bo mam dość trudny charakter.
A nie ma gdzieś tak bez składek? harytatywnie.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 11 sie 2006, 23:12

monika n-k napisał(a):Tak tylko sobie myśle ,czy mnie napewno przyjmą bo mam dość trudny charakter.
A nie ma gdzieś tak bez składek? harytatywnie.



hmmm.. sprobuj w Hufcu.. tylko czy to taka partia..? to nie wiem, ale charytatywnie ;)
Joey
 

Postprzez Elfik » sobota, 12 sie 2006, 10:03

E tam, jak chcesz być na czasie to zamiast zasilać szeregi jakiejś partii załóż własną. To jest dopiero "trędi". Przed wyborami sporo osób tak robi:) I w swojej partii możesz mieć zawsze pierwsze miejsce na liście, a resztą miejsc obdarować znajomych ;)
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez j0shu4 » sobota, 12 sie 2006, 10:12

Front Wyzwolenia Krasnali
albo Fan Klub Zupy Pomidorowej
bedziesz kims
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez monika n-k » sobota, 12 sie 2006, 10:23

j0shu4 napisał(a):Front Wyzwolenia Krasnali
albo Fan Klub Zupy Pomidorowej
bedziesz kims


To jest przytyk osobisty. :( To ,że nie jestm wysoka nie oznacza ,ze odrazu mnie do krasnali.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » sobota, 12 sie 2006, 10:28

nie wiem jaka jestes
to nie przytyk tylko reakcja na patrzenie w przyszlosc
zycie nie zaczyna sie od kolektywu partyjnego
chcesz byc trendy zrob sobie tatuaz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sauniere » sobota, 12 sie 2006, 10:34

WZT .. w sumie .. ja tam od NOP wolę ONR :) .. ale trzeba przyznac ze akcje mają niezłe .. "zakaz pedałowania" czy ta akcja co rozwieszali modlitwy o nawrócenie żydów :D
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez j0shu4 » sobota, 12 sie 2006, 10:35

Sauniere ostrzegam cie
wycieczki w te strony skoncza sie dla ciebie zle
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez monika n-k » sobota, 12 sie 2006, 10:36

Czy moge prosic o nie pisanie skrótami ,bo nic nie rozumiem.

Tatuaże mi sie podobają ,ale na kimś a na sobie nigdy nie zrobie
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości