

Dudette napisał(a):Dziewczyny nakupowały sobie jakichś butów i fatałaszków, a ja podszedłem do sprawy po męsku - bo nie ma jak dobra fura
Obrazek
Obrazek
Potem było już znacznie łatwiej, choć to dziewczę uległo niebieskości moich oczu bardziej niż czerwoności samochodu. Jej uśmiech zresztą jest też zniewalający...
Obrazek
Loooove is in the air...

groszeq napisał(a):I mnie tutaj dawno nie było![]()
[url=http://images3.fotosik.pl/122/5574d6ae7af0150b.jpg]Obrazek[/URL]
![band [smilie=band.gif]](./images/smilies/band.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości