Alternatywa dla TKK?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ciacho » niedziela, 6 sie 2006, 15:59

ciacho bierz neo i nie wydziwiaj

Bierz neo, pięknie chodzi.

Przeczytajcie uwaznie moj post zanim cos napiszecie :)

Czuje ze jednak powroce do TKK z najnizsza dostepna opcja. Nie mam zamiaru korzystac wiecej z uslug molocha tpsa. (abonament telefoniczny 50zl + opcja neo+ to wychodzi dosc sporo).

Dzieki za informacje. Temat uwazam za zamkniety.
ciacho
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 4 sie 2006, 19:46

Postprzez M@dF » niedziela, 6 sie 2006, 18:25

Czuje ze jednak powroce do TKK z najnizsza dostepna opcja. Nie mam zamiaru korzystac wiecej z uslug molocha tpsa. (abonament telefoniczny 50zl + opcja neo+ to wychodzi dosc sporo).

Dzieki za informacje. Temat uwazam za zamkniety.


Juz nie trzeba miec telefonu stacjonarnego, zeby miec neo (ponoc).
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Vin » niedziela, 6 sie 2006, 19:21

Jeszcze nie, TP moze sie odwolac

http://di.com.pl/news/14260,3.html

w sumie nawet fajna ta promocja
ciekawe dlaczego nie ma dla starych uzytkownikow neo zadnych bonusow
tez bym chciala placic 33, a pozniej 66
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ewe » poniedziałek, 7 sie 2006, 09:08

Znajomy ma TKK najtańszy ,do tego darmowego LINUXa i śmiga lepiej niż szybsza NEO
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez M@dF » poniedziałek, 7 sie 2006, 13:35

slonkokg napisał(a):
Vin napisał(a):Jeszcze nie, TP moze sie odwolac

http://di.com.pl/news/14260,3.html

w sumie nawet fajna ta promocja
ciekawe dlaczego nie ma dla starych uzytkownikow neo zadnych bonusow
tez bym chciala placic 33, a pozniej 66


Vin, ale sa inne oferty, typu szybszy internet za duzo mniejsze pieniązki. Moi rodzice mają neo 1024 i płacą teraz o jakies 130 złotych mniej, niz przed promocja dla starych abonentów :) Sprawdz, moze dla Ciebie tez sie cos znajdzie :) Ja mam neo odkąd pamietąm, teraz z Madfem równiez mamy neo i od zawsze jestem zadowolona :)


I co sie chwalisz? :P
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez M@dF » poniedziałek, 7 sie 2006, 14:03

O nieeee. Nie bedziemy tak rozmawiac :lol: :D
Chwale sie, bo mam czym :P


Nie rób offtopów Samico :P
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez abyss » poniedziałek, 7 sie 2006, 14:29

Mam to samo, staram się o bezprzewodówkę.Ciekawe jak to pogoni?
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez M@dF » poniedziałek, 7 sie 2006, 15:21

abyss napisał(a):Mam to samo, staram się o bezprzewodówkę.Ciekawe jak to pogoni?



Napisalem kilka postow wyzej jak dziala bezprzewodowka. NIE POLECAM.
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Vin » poniedziałek, 7 sie 2006, 22:00

abyss napisał(a):Mam to samo, staram się o bezprzewodówkę.Ciekawe jak to pogoni?


nie pogoni
daj sobie spokoj
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Wirnik » poniedziałek, 7 sie 2006, 22:04

...biercie neo !!!...wyszla mi bokiem jak sprężyna w starym fotelu !!!...jak chodzi to chodzi, alek jak się juz zwali to amen !!!....kolega ponoć czekał dwa dni w WSK na naprawę ....a ja cztery /jak nie lepiej/ miesiecy mialem naprawianą neo i co dwa dni to samo !!! ....biercie neo....powiadam wam...biercie neo....
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez Vin » poniedziałek, 7 sie 2006, 22:07

mam neo pare lat, nie wiem ile, tyle ile jest na rynku
nigdy nie mialam czegos podobnego
chodzi pieknie
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Wirnik » poniedziałek, 7 sie 2006, 23:16

neo....?? ...."buhehe" - jak ktos wczesniej opisywał sprawy "nie-do-wiary" !!!
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości