ciacho bierz neo i nie wydziwiaj
Bierz neo, pięknie chodzi.
Przeczytajcie uwaznie moj post zanim cos napiszecie
Czuje ze jednak powroce do TKK z najnizsza dostepna opcja. Nie mam zamiaru korzystac wiecej z uslug molocha tpsa. (abonament telefoniczny 50zl + opcja neo+ to wychodzi dosc sporo).
Dzieki za informacje. Temat uwazam za zamkniety.


!...wyszla mi bokiem jak sprężyna w starym fotelu
...."buhehe" - jak ktos wczesniej opisywał sprawy "nie-do-wiary"