Zlot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » sobota, 29 lip 2006, 14:43

Też mnie nie będzie :arrow: Ocelot wzywa :D
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Olga » sobota, 29 lip 2006, 15:03

groszeq napisał(a):Też mnie nie będzie :arrow: Ocelot wzywa :D

Możesz wpaść po Ocelocie :) Zlot i tak rozpocznie się ok. 22.00 :p Miejsce nie jest jeszcze tak do końca ustalone ale pod uwagę brana jest Latarnia Morska. Brak problemu z miejscami a i można się z niej szybko przenieść na plażę jeśli pogoda będzie odpowiednia :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 29 lip 2006, 17:48

skorp!on napisał(a):Jeśli Latarnia lub River to ja się nie pojawiam.

skorp!on, dzisiaj Latarnia to właściwie zwykły pub .... żadna impreza .... po prostu miejsce, w którym można posiedzieć i się napić. Impreza była wczoraj a i tak ludzie zeszli się dopiero po 01.00 ... więc nie rozumiem Cię. Nie pójdziemy tam przecież imprezować, tanczyć itd., tylko po to żeby trochę razem posiedzieć i pogadać :) O ile wogóle ta Latarnia będzie konieczna ... widzę, że pogoda się ładna robi :) Chodzi o to, że nie bedzie tam problemu z miejscem i stamtąd można szybko przenieść się plażę lub ewentualnie z plaży do Latarnii jeśli się rozpada czy cuś. Daj spokój ... nie rezygnuj ze spotkania z nami z powodu miejsca :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Hnitek » sobota, 29 lip 2006, 23:28

Niestety też nie dotarłem. Po 22 już nie chciało mi się samemu z ogrodów iść tak daleko. Ptaku, sorx, że nie odbierałem tel, ale w 2 pokoju oglądałem film i nie słyszałem ;)
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » sobota, 29 lip 2006, 23:41

Mnie tez nie bylo. Brat wyjezdzał ok 22h wiec bylam na dworcu z rodzinka.Teraz oglądam Przystanek Woodstock :oops: :D :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Olga » niedziela, 30 lip 2006, 14:38

Tak ... miło było :D ... pomijam, że przez 3/4 spotkania miałam wrażenie, że jestem kotletem w panierce :lol: :wink:
Byłoby pewnie jeszcze fajniej gdybym miała lepsze fizyczne samopoczucie i była bardziej żywotna :> :p Niestety .... nawet wino nie pomogło .... ale i tak cieszę się, że poszłam :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez FiDo » wtorek, 1 sie 2006, 13:45

niech ktos mi powie? dlaczego ja sie bilem tam z cichym na piasku? nie moge sobie tego przypomniec :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez RUDA » wtorek, 1 sie 2006, 14:07

FiDo napisał(a):niech ktos mi powie? dlaczego ja sie bilem tam z cichym na piasku? nie moge sobie tego przypomniec :P


oj FiDo FiDo ;) :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » wtorek, 1 sie 2006, 18:07

FiDo napisał(a):niech ktos mi powie? dlaczego ja sie bilem tam z cichym na piasku? nie moge sobie tego przypomniec :P

hm...początek był chyba taki, że chciałeś bić mnie, a ptaku stanął w mojej obronie :P ale za wami ciężko nadążyć, więc może bylo jeszcze coś innego :lol: w każdym bądź razie było ciekawie i kameralnie ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Bruno » wtorek, 1 sie 2006, 18:13

yennefer napisał(a):hm...początek był chyba taki, że chciałeś bić mnie


O la la, na kazdym zlocie to samo. Silowe podejscie do kobiet... :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron