Zlot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Zlot

Postprzez kamila » piątek, 28 lip 2006, 13:26

ptaku napisał(a):Zapraszam wszystkich :)
dzięki za zaproszenie :P , ale nie wiem czy przybędę, wiecie.. zmęczenie, praca :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » piątek, 28 lip 2006, 13:29

Kamila, strasznie marudzisz :p

Oczywiście się pojawię :) Już zdajsie 4 osoby są chętnie więc nie jest tak źle :) :lol: Ważne, że będzie z kim pić .. ekhm ... znaczy się pogadać :wink: :roll:

Do zobaczenia :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » piątek, 28 lip 2006, 13:43

no mam nadzieję, że wiecej osób zadeklaruje chęć przybycia :P
i czekam na jakieś bardziej konkretne info, ale jakby co, to jestem na tak... jeśli idzie o winko tudzież coś podobnego, to też ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » piątek, 28 lip 2006, 14:30

Postaram sie pojawic :wink: :twisted:
Yenn-> co sie nie odzywasz? 8) :| :P
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Martius » piątek, 28 lip 2006, 17:30

:twisted:
no moze i ja bede :twisted: :dj:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez MadziUlka » piątek, 28 lip 2006, 21:22

ja wiem ze Wy mi na zlosc robicie
ja bardzo dobrze o tym wiem i nie podoba mi sie to ;(

tak tak Ptaku baardzo zabawne....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez MadziUlka » piątek, 28 lip 2006, 23:03

ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...


tak ale tez zdaje sobie sprawe z tego
ze jak zloty sa zbyt czesto to przychodzi
na nie coraz mniej ludzi.... ;(
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Mafi » piątek, 28 lip 2006, 23:36

MadziUlka napisał(a):
ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...


tak ale tez zdaje sobie sprawe z tego
ze jak zloty sa zbyt czesto to przychodzi
na nie coraz mniej ludzi.... ;(

Kooochanaaaa... spokojnie... bedzie zlot na swieta jakis to idziemy razem ;) ;p

Mnie tez nie bedzie na zadnym pewnie do grudnia, takze spoko... :) :* :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » sobota, 29 lip 2006, 02:55

Mafi napisał(a):Kooochanaaaa... spokojnie... bedzie zlot na swieta jakis to idziemy razem ;) ;p

Mnie tez nie bedzie na zadnym pewnie do grudnia, takze spoko... :) :* :D


no jak bedzie na swieta to z pewnoscia sie pojawimy :) ale wtedy to nie bedze ognisko..
a poza tym wez pod uwage ile jeszcze czasu do tego...
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Hnitek » sobota, 29 lip 2006, 11:00

Bardzo chętnie wpadłbym, ale dopiero po 22. Bo dzisiaj między 20 a 22 nic mnie z domu nie ruszy :D
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » sobota, 29 lip 2006, 13:20

:lol: Fajna pogoda :maruda: .... tzn. jest świetna, długo czekałam na taką temperaturę i deszczyk, ale na zlot pod gołym niebem to ona się chyba nie nadaje :doh: ... co pozostaje? Antidotum? :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości