dzięki za zaproszenieptaku napisał(a):Zapraszam wszystkich
, ale nie wiem czy przybędę, wiecie.. zmęczenie, praca 
ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...

MadziUlka napisał(a):ptaku napisał(a):Madziulka, to nie jest na złość przecież... jak wrócisz zrobicie sobie następny... Mnie już nie będzie i raczej często w mieście nie zagoszczę, a więc to mój ostatni zlot na długi czas, w związku z tym jest teraz...
tak ale tez zdaje sobie sprawe z tego
ze jak zloty sa zbyt czesto to przychodzi
na nie coraz mniej ludzi....

Mafi napisał(a):Kooochanaaaa... spokojnie... bedzie zlot na swieta jakis to idziemy razem![]()
Mnie tez nie bedzie na zadnym pewnie do grudnia, takze spoko...![]()
![]()
ale wtedy to nie bedze ognisko..
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości