Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Martius » piątek, 21 lip 2006, 22:15

Rok zabalowałem w jednej z pięknych kołobrzeskich uczelni wyższych,( papierki już zabrane) teraz czeka mnie pare dni oczekiwania.
= Prawo (tylko czy dam rade?)
= Ochrona informacji osób i mienia ( 3 letnie licencjackie)
Fotografia, (ale raczej jako studium lub jak kto woli szkola policealna w celu nadrobienia zaległości w ciemni i innych technicznych elementów)

Mam dość już ciągłego chodzenia po ulicy i zastanawiania się, co ja tak naprawdę chce robić w życiu, czego powinienem się uczyć by nie tylko zarobić w przyszłości, ale i mieć z tego, chociaż odrobinę satysfakcji czy nawet radości. Mogę śmiało nawet napisać ze mam dość już tych wakacji trwających rok (niestety pobyt w kołobrzeskiej szkole tak właśnie musze nazwać)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Martius » piątek, 21 lip 2006, 22:20

.........gratulacje ptaku
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 21 lip 2006, 22:23

Martius napisał(a):.........gratulacje ptaku


czyzby ptaku dobil nie tylko mnie? :P
a tak na serio to gratuluje :) hehe bedzie sie u kogo zatrzymywac w stolicy :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Martius » piątek, 21 lip 2006, 22:28

WZT napisał(a):Martius - a jaka szkola i jaki tryb tych studiow?????


prawo = szczecin
ochrona informacji osob i mienia = szczecin
fotografia = gdansk sopot

tryb zaoczny :|
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Sauniere » piątek, 21 lip 2006, 22:57

ech, ciekawe kiedy ja bede miec wyniki .. mowili ze na poczatku sierpnia :P
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez quad » piątek, 21 lip 2006, 23:29

Huraaa :D
Cala ekipa pod wezwaniem św. od Lenistwa dostala sie do polibudy poznańskiej, oblegane kierunki to Elektronika (3 osoby) i Mechanika (2 osoby).
Znowu sie ze stara ekipa, jeszcze 5 lat ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości