Odpowiedzialnosc wychowawcy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » wtorek, 18 lip 2006, 11:30

Jak sie dorobię dzieci kiedyś i jak będą jechały na kolonie to przezornie im do plecaka zapakuję pozew.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 18 lip 2006, 11:38

i gumki
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » wtorek, 18 lip 2006, 11:38

Pełny tekst artykułu znajduje się tu:
http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,3490266.html

Oczywiście nic więcej z niego nie dowiemy się.

Zresztą mógłby dziennikarz chociaż pofatygować się i podać o jakim rozporządzeniu w ogóle pisze. Nie wymagam dziennika ustaw, ale chociaż tytuł. Ponadto mógłby wyjaśnić na wstępie artykułu jak jest teraz i co się zmieni po wejściu w życie tego rzekomego rozporządzenia. W sumie też nie wiadomo, czy mówi o projekcie, czy o obowiązującym już od lat rozporządzeniu. Forma zdań wskazuje na coś świeżego, ale jeśli tak to skąd już wyrok? I jakim cudem rozporządzenie wprowadza kary?

Problem jest na pewno ciekawy i kontrowersyjny, ale sposób przedstawienia go przez Metro, należące do Agory jest skrajnie nierzetelny i ma tylko na celu przywalić Giertychowi.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Ych..

Postprzez Domasiaa » wtorek, 18 lip 2006, 14:30

Starsi mają domagać się kasy? Za co? za pustą i nieodpowiedzialną córeczkę? To jest chore! Trzeba mieć coś w tym łbie natrzepane, żeby wogóle ciągnąć kasę czy pozywać ludzi do sądu :|. Nie ma 5 osób na kolonii, tylko zazwyczaj jest 40-50... I upilnuj :/. To wina starych. Nie potrafią gadać z dziećmi, a potem robią afery i pozywają niewinnych ludzi do sądu :|. Ciąża z winy jest tylko własnej, osobistej. A skoro córeczka ma pstro w główce, to może lepiej nie wysyłać jej na obozy, by sie pozbyć jej z domu na 2 tygodnie? Lol, jakie to jest żałosne :lol:
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Postprzez Vin » wtorek, 18 lip 2006, 19:06

alimenty ma płacić wychowawca, dobre sobie
to może rodzice zapłacą karę za nieuświadomienie dzieci
i za brak gumek i środków anty w plecakach swoich pociech
najlepszą obroną jest atak
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Konsul » wtorek, 18 lip 2006, 19:08

No i skończą się kolonie w sposób naturalny, kto o zdrowych zmysłach podejmie się pracy opiekuna za jakieś"gówniane" 700 zł? Zawsze można się ubezpieczyć, no ale to koszt pk.60 zł i już wynagrodzenie spada. W sumie to kolejne ułatwienie dla rodziców, zawsze gdyby coś, to co złego to nie my. Większość polskich rodziców do tej pory wsciska banialuki o bocianie dziwciakom, a potem następuje wielkie zdziwienie.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Roman » wtorek, 18 lip 2006, 19:23

A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 18 lip 2006, 20:02

Przeczytałem komentarz internauty, zdaje się na Onecie. Brzmiał on mniej więcej tak.

Teraz wychowawca powinien każdej podopiecznej prowadzić kalendarzyk. :lol:

Były jeszcze inne, bardziej drastyczne pomysły, ale nie będę ich przytaczał.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Noo...

Postprzez Domasiaa » wtorek, 18 lip 2006, 20:04

to jest żałosne... to się w pale nie mieści :/
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Postprzez Vin » wtorek, 18 lip 2006, 20:06

Roman napisał(a):A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany


dlaczego zaraz niedobry i niepoukladany

po prostu niedoinformowany

wina rodziców
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez qrczak » wtorek, 18 lip 2006, 20:09

Vin napisał(a):
Roman napisał(a):A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany


dlaczego zaraz niedobry i niepoukladany

po prostu niedoinformowany

wina rodziców


Te dzieciaki nie są niedoinformowane, są tylko bezstresowo wychowywane.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » wtorek, 18 lip 2006, 20:11

qrczak napisał(a):
Vin napisał(a):
Roman napisał(a):A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany


dlaczego zaraz niedobry i niepoukladany

po prostu niedoinformowany

wina rodziców


Te dzieciaki nie są niedoinformowane, są tylko bezstresowo wychowywane.


a co ma piernik do wiatraka ?

można bezstresowo wychowywać i informować

i dopakować do plecaka cos tam
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Peny » wtorek, 18 lip 2006, 23:12

w faktach o tym mowili na tvnie.. zeby wychowawca placil alimenty zabiegajacy o nie musi sie baaaaaardzo postarac i baaardzo nabiegac..


pamietajcie: wina lezy zawsze po srodku :) :wink:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez McCool » środa, 19 lip 2006, 10:10

Skoro ciąża to uszczerbek na zdrowiu, to w takim razie opiekun powinien mieć w apteczce paczkę prezerwatyw - coś jak bandaż w razie skaleczenia :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » środa, 19 lip 2006, 14:41

McCool napisał(a):Skoro ciąża to uszczerbek na zdrowiu, to w takim razie opiekun powinien mieć w apteczce paczkę prezerwatyw - coś jak bandaż w razie skaleczenia :D


a nie słyszałeś, że gumka to narzędzie szatana? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron