. Nie ma 5 osób na kolonii, tylko zazwyczaj jest 40-50... I upilnuj
. To wina starych. Nie potrafią gadać z dziećmi, a potem robią afery i pozywają niewinnych ludzi do sądu
. Ciąża z winy jest tylko własnej, osobistej. A skoro córeczka ma pstro w główce, to może lepiej nie wysyłać jej na obozy, by sie pozbyć jej z domu na 2 tygodnie? Lol, jakie to jest żałosne 
Vin napisał(a):Roman napisał(a):A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany
dlaczego zaraz niedobry i niepoukladany
po prostu niedoinformowany
wina rodziców
qrczak napisał(a):Vin napisał(a):Roman napisał(a):A spróbuj takiemu rodzicowi powiedzieć, że dzieciak jest niedobry, niepoukładany
dlaczego zaraz niedobry i niepoukladany
po prostu niedoinformowany
wina rodziców
Te dzieciaki nie są niedoinformowane, są tylko bezstresowo wychowywane.
McCool napisał(a):Skoro ciąża to uszczerbek na zdrowiu, to w takim razie opiekun powinien mieć w apteczce paczkę prezerwatyw - coś jak bandaż w razie skaleczenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości