padalec_ napisał(a):To fakt. W slamsowych dzielnicach słychać "trąbienie" pociągów. Tam, gdzie mieszka bogatsza część mieszkańców Kołobrzegu, nie ma takich problemów.
Długoimienny napisał(a):Mechanik pojazdu trakcyjnego ma obowiązek przestrzegać obowiązującej sygnalizacji, zarówno świetlnej, jak i pionowej. Pojazd trakcyjny używa sygnału Rp1 "baczność" w momencie mijania wskaźnika W6 i W6a, czyli przed przejazdem kolejeowym lub przejściem, gdzie taki znak został ustawiony. Mechanik pojazdu trakcyjnego używa także sygnału "baczność" w przypadku zmiany sygnału na tarczy świetlnej Sygnału Os1 na Os2, Os3, Os4, czyli potocznie: z sygnału stop na sygnał uprawniający do jazdy z określoną prędkością. Podobnie, mechanik musi dać sygnał baczność, czyli zatrąbić, w przypadku ruszania z sygnału stop S1 na sygnale zastępczym. No i na koniec, "trąbi się" w każdej sytuacji, gdy na trasie przejazdu pojazdu trakcyjnego znajduje się "oszołom" lub "grupa oszołomów".
Roman napisał(a):DeeJay - a może ludzie tam mają radochę ze skracania sobie drogi przez tory - akurat tam to jest pokusa nie do odparcia
DeeJay napisał(a):Roman to tez prawde oszolomow wracajacych z imprez czy z miasta czy z szanca przeciez nie brakuje...musialby sie ktos w pkp zapytac czy to celowe trabienie czy dla radochy

Długoimienny napisał(a):DeeJay napisał(a):Roman to tez prawde oszolomow wracajacych z imprez czy z miasta czy z szanca przeciez nie brakuje...musialby sie ktos w pkp zapytac czy to celowe trabienie czy dla radochy
Pisałem powyżej Dee, że podanie sygnału "baczność" to obowiązek. Takie są przepisy.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości