Dostajesz go, ale ktoś zbytnio się wczuł i teraz czeka Cię ingerencja chirurgiczna, żeby wyciągnąć czubek buta... a to nie jest zbyt przyjemne... lewatywa... golenie... tępą żyletką... brrrr....
Chcę jednak na działkę. Przy ładnej pogodzie.
Dreams napisał(a):I masz małe co nieco - czyli to, co Puchatki lubią najbardziej - garnek miodu..Zjadasz go w towarzystwie prześlicznych pszczółek
Chcę na urlop!!!
Wald napisał(a):Dreams napisał(a):I masz małe co nieco - czyli to, co Puchatki lubią najbardziej - garnek miodu..Zjadasz go w towarzystwie prześlicznych pszczółek
Chcę na urlop!!!
A od kiedy to bezrobotni mają dostawać urlop?
Chcę znać wygrywające numery najbliższego losowania Dużego Lotka!
wiecznego urlopu mi życzysz?? wrrrr...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości