[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EmDeKa » wtorek, 11 lip 2006, 20:59

Dostajesz go, ale ktoś zbytnio się wczuł i teraz czeka Cię ingerencja chirurgiczna, żeby wyciągnąć czubek buta... a to nie jest zbyt przyjemne... lewatywa... golenie... tępą żyletką... brrrr....


Chcę jednak na działkę. Przy ładnej pogodzie.
EmDeKa
 

Postprzez Tisaja » wtorek, 11 lip 2006, 21:00

Idziesz na działke i masz spiecie z rottweilerem.. ostre.... :twisted:


Chce nad jezioro z facetem...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez EmDeKa » wtorek, 11 lip 2006, 21:02

Jesteś nad jeziorem z facetem... ale dogania Was ostry rotwajler i oboje macie bardzo ostre spięcie(nie w tym sensie :twisted: )

Marzę o zimnym szampanie, może być zwykłe wino musujące...
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez EmDeKa, łącznie edytowano 1 raz
EmDeKa
 

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 21:02

jedziesz nad jezioro ze struganym pinokiem


chce by wszystkie ludzkie gierki swiata poszly w zapomnienie :wink:
Flo_
 

Postprzez Mafi » wtorek, 11 lip 2006, 21:14

idą w zapomnienie ale tylko w Twojej głowie... :twisted:

chcę jakieś miłe pw :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 21:34

napisane, problem polega na tym ze to ode mnie


chce by spelnilo sie moje malutkie marzenie, ktore komus zdradzilem
Flo_
 

Postprzez Wald » środa, 12 lip 2006, 17:37

Dreams napisał(a):I masz małe co nieco - czyli to, co Puchatki lubią najbardziej - garnek miodu.. :D Zjadasz go w towarzystwie prześlicznych pszczółek :D

Chcę na urlop!!! :girl:

A od kiedy to bezrobotni mają dostawać urlop?

Chcę znać wygrywające numery najbliższego losowania Dużego Lotka!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Elfik » środa, 12 lip 2006, 17:52

Poznałeś numery lotto... podobnie jak milion mieszkańców naszego kraju:) (nie zapomnij odebrać wygranej złotówki;) )


Chciałabym żeby ściany w moim pokoju pomalowały się same
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Mario » środa, 12 lip 2006, 17:58

Pomalowały się, ale trzeba wszystko poprawić.

Chciałbym żeby w nocy była burza.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » środa, 12 lip 2006, 20:28

w nocy jest burza, a Ty w domu nie masz odgromowki :twisted:


chce by okropna mucha wyleciala mi z pokoju
Flo_
 

Postprzez BLAaa » środa, 12 lip 2006, 21:36

Wyleci, ale wróci z rodziną.

Chcę, żeby kaczor znów dostał rozwolnienia.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Dreams » czwartek, 13 lip 2006, 06:54

Wald napisał(a):
Dreams napisał(a):I masz małe co nieco - czyli to, co Puchatki lubią najbardziej - garnek miodu.. :D Zjadasz go w towarzystwie prześlicznych pszczółek :D

Chcę na urlop!!! :girl:

A od kiedy to bezrobotni mają dostawać urlop?

Chcę znać wygrywające numery najbliższego losowania Dużego Lotka!


Jacy bezrobotni, jacy bezrobotni?? :> wiecznego urlopu mi życzysz?? wrrrr...

a Ty znasz numery, przez 5 minut, a potem zapominasz... :p

a ja chcę, żeby były już nie marudził :D
Dreams
 

Postprzez Mafi » czwartek, 13 lip 2006, 22:28

Dłuży się... dłuży... az w końcu nigdy nie nastaje...

Chcę, żeby 21.07 nie nadszedł...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości