Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:31

w sekretariacie w koperniq powiedzieli ze od 11 mozna ich atakowac :twisted:
obstawiam ze pani sekretarce to napewno duuuzo czasu zajmie wiec..lepiej sie nie spieszmy ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 10 lip 2006, 18:25

wlasnie slyszalem w wiadomosciach ze 20% maturzystow oblalo
masakra
wspolczuje wam
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 10 lip 2006, 18:35

nie szufladkuje bron boze
nei znam danych z poprzednich lat ale wydaje mi sie ze 20% to dosc duzo
w skali kraju oczywiscie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 10 lip 2006, 19:14

dokladnie. czekamy na wyniki od konca maja, za mna juz od 7 dni chodzi ciagle slowo 'matura' a teraz jeszcze te 20%...masakra :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez quad » poniedziałek, 10 lip 2006, 19:22

Slonko zawsze tak jest... dawniej wszystko bylo lepsze, trawa zielensza a kobiety latw... ladniejsze ;)
No ja mam raczej nocke z glowy i nerwowke. Szkolo oczekuj mnie okolo 6 rano ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez quad » poniedziałek, 10 lip 2006, 22:33

Hehehe czyli moge byc spokojny, choc zostaje mi zawsze te 3/100 i to wlasnie ja jestem szczesliwcem ;)
Ogolnie jestem zdania ze CKE powinno walic te statystyczne wyniki PO rozdanu swiadectw a nie przed nimi, robia kupe szumu, zmieszania i strachu (juz widze jak wskazniki zawalow podskakuja ;))
Ogolnie postrzelalem troche do ludzi i mi napiecie zeszlo... coz ktoby pomyslal ze ET to taki fajny antydepresant ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Agunia » wtorek, 11 lip 2006, 06:53

ja to mam pecha... wyniki zobaczę dzisiaj dopiero po 20...
czy ja się boję? hmm...
nie, skądże... :nie: [smilie=yikes.gif]
dzisiejszy dzień w pracy jak na szpilkach...
:wstyd: [smilie=chop.gif]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości