Hehehe czyli moge byc spokojny, choc zostaje mi zawsze te 3/100 i to wlasnie ja jestem szczesliwcem
Ogolnie jestem zdania ze CKE powinno walic te statystyczne wyniki PO rozdanu swiadectw a nie przed nimi, robia kupe szumu, zmieszania i strachu (juz widze jak wskazniki zawalow podskakuja

)
Ogolnie postrzelalem troche do ludzi i mi napiecie zeszlo... coz ktoby pomyslal ze ET to taki fajny antydepresant
