Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Mundial - upały - napoje - browarek

Postprzez Konsul » poniedziałek, 10 lip 2006, 17:55

Jaki jest wasz ulubiony napój, tak w sam raz na jakiś dobry meczyk, choć nie tylko. Jest tak gorąco, że zimny browarek jest na wagę złota. tylko jaki? Oto jest pytanie.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Hnitek » poniedziałek, 10 lip 2006, 20:22

Obrazek
:P
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Konsul » poniedziałek, 10 lip 2006, 20:38

Tak generalnie Zizu mógł pójśc po całości, pociągnąć w dyńkę makaroniego, jak szaleć to szaleć.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » poniedziałek, 10 lip 2006, 21:13

Ciekawe jak traktować Podolskiego i Klose, niby Polacy, ale jakoś ciężko przemóc się i kibicować Niemcom. Tak dziwnie jakoś:).
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez voodoo3500 » poniedziałek, 10 lip 2006, 21:13

pomyślcie co by się działo gdyby np. Michael Jordon tak się zachował przed zakończeniem kariery czy choćby w jej trakcie
pewni ludzie poprzez swoją postawę stali się ikonami fair play, podtrzymywali ducha sportu mimo wielkich pieniędzy ( bez nich też pewnie by to robili ) ale to co zrobił Zidane było poniżej jego własnego poziomu i takim na długo zostanie zapamiętany - aż przykro patrzeć

ps - czerwona kartka w 100% zasłużona
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Konsul » poniedziałek, 10 lip 2006, 21:23

Wielu sportowców "oddwalało" podobne numery, zwłaszcza po zakończeniu kariery. W sumie jednak zachowanie spokoju, niezależnie od sytuacji, to też ważny element "zawodowstwa". I tak zrobił dla Francji tyle, że oni na pewno wybaczą mu tem "wypadek".
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Roman » wtorek, 11 lip 2006, 09:07

Konsul napisał(a):Ciekawe jak traktować Podolskiego i Klose, niby Polacy, ale jakoś ciężko przemóc się i kibicować Niemcom. Tak dziwnie jakoś:).


właśnie - niby Polacy
pod względem nazwijmy to, sportowym, są to Niemcy i moim zdaniem ciągłe przypominanie o ich pochodzeniu tylko uwypukla słabość polskiej piłki - to takie tworzenie sukcesów zastępczych
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » wtorek, 11 lip 2006, 15:43

mogl mu juz w ryj z bani trafic :twisted: przynajmniej wlosi mieliby wieksza strate :lol: :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 15:59

james napisał(a):mogl mu juz w ryj z bani trafic :twisted: przynajmniej wlosi mieliby wieksza strate :lol: :wink:


pathetic
Flo_
 

Postprzez qrczak » wtorek, 11 lip 2006, 17:47

Konsul napisał(a):Ciekawe jak traktować Podolskiego i Klose, niby Polacy, ale jakoś ciężko przemóc się i kibicować Niemcom. Tak dziwnie jakoś:).


Jacy z nich Polacy. Ludzie, nie dajcie się zwariować polskim dziennikarzom, którzy z braku sukcesów szukają sobie na siłę rodaków. Szpakowski przecież prawie w każdym meczu szuka polskiego akcentu, pamiętam jak marzył o Schmeichelu w naszej reprezentacji, bo zdaje się jakiś dziadek jego był Polakiem.
Klose i Podolski są Niemcami, mają niemieckie obywatelstwo i tyle, tacy z nich w tej chwili Polacy jak ze mnie członek plemienia Zulusów.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron