Konsul napisał(a):Ciekawe jak traktować Podolskiego i Klose, niby Polacy, ale jakoś ciężko przemóc się i kibicować Niemcom. Tak dziwnie jakoś:).
Konsul napisał(a):Ciekawe jak traktować Podolskiego i Klose, niby Polacy, ale jakoś ciężko przemóc się i kibicować Niemcom. Tak dziwnie jakoś:).
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości