[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:06

a w kebapie mrówki

chcę ładowarke sprawną do telefonu :evil:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mario » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:08

Przyjeżdża ekipa i montuje ci najnowszą 4000 wattową klimatyzację.
Niestety sieć energetyczna nie wytrzymuje takiego obciążenia siedzisz w robocie nie tylko bez klimy, ale nawet głupi wiatrak nie działa.

Chcę, żeby spełniło się marzenie napisane pod moim.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:09

Spełnia się, ale... zostaje zniszzczone przez kolejna osobę :D

Chcę mieć kaloryferek na brzuszku.
EmDeKa
 

Postprzez Mafi » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:15

Na brzuszku masz kaloryferek, ale za to dupa rośnie Ci do rozmiarów szafy trzydrzwiowej :oops: ;p

Chcę... chcę... chcę... batonika ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 10 lip 2006, 16:16

jest batonik...u mnie na biurku :lol:


chce by moje nozyczki wrocily na swoje miejsce
Flo_
 

Postprzez Mario » poniedziałek, 10 lip 2006, 19:45

Nożyczki, jakby nie wiedziały, że mieszkasz na 6 piętrze, wchodzą przez otwarte okno, kładą się na swoim miejscu. Leżą tam chwilę zamieniając parę słów ze śrubokrętem (chyba na temat ostatniego meczu Francja - Włochy). Nagle wpadają w szał, zrzucają ci wszystkie plakaty ABBY jakie masz w pokoju, obcinają sznurówki w butach leżących na korytarzu, po czym z szatańskim hihotem wychodzą z domu trzaskając za sobą drzwiami
:shock:


Chciałbym, żeby nie było kotów.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » wtorek, 11 lip 2006, 00:18

kotów nie ma, bo pozjadali je ludzie, ale ich skóra leży na Twojej wycieraczce.

ja chcę ser pleśniowy :eat:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » wtorek, 11 lip 2006, 09:34

ja też, ja też :)
... ale spada razem z Juve do C :twisted:

chciałabym mówić wolniej niż myślę... :oops:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 09:44

mowisz wolniej niz myslisz, wcale nie myslisz :twisted:


chcialbym spedzac mile wieczory :twisted:
Flo_
 

Postprzez kołysanka » wtorek, 11 lip 2006, 10:04

spędzasz miłe wieczory, ale z kimś kto nie mówi i nie myśli :P :twisted:

chciałabym pojechać na lodowiec na narty (dzisiaj) :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 10:06

kołysanka napisał(a):spędzasz miłe wieczory, ale z kimś kto nie mówi i nie myśli :P :twisted:

chciałabym pojechać na lodowiec na narty (dzisiaj) :D


jedziesz na lodowiec na narty z kims kto zamiast zjezdzac sie toczy :lol:


chcialbym spedzac mile wieczory z kims to nie mowi i nie mysli :twisted:
Flo_
 

Postprzez kołysanka » wtorek, 11 lip 2006, 10:10

spędzasz urocze wieczory z... amebą :P :lol:

chciałabym zobaczyć jak ktoś się stacza z lodowca :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 10:11

Widzisz jak sie stacza KTOS z lodowca i powoduje lawine zasypujaca amebe :lol:


Mam ochote na male co nieco :lol:
Flo_
 

Postprzez Dreams » wtorek, 11 lip 2006, 13:41

I masz małe co nieco - czyli to, co Puchatki lubią najbardziej - garnek miodu.. :D Zjadasz go w towarzystwie prześlicznych pszczółek :D

Chcę na urlop!!! :girl:
Dreams
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości