Flo_ napisał(a):Zidane jest zawodowcem, jakby kazdy lal w morde na boisku to w kazdym meczu byloby mordobicie. A kto udowodni Materacowi ze cos powiedzial?Pewnie pojechal go rowno, ale takie sytuacje zalatwia sie inaczej, to nie podworko
1 morda mu sie nie zamykala
2 jest zawodowcem ale i czlowiekiem
kazdy ma granice wytrzymalosci jak juz mowilem, Zidane tez,takie sytuacje nie zdarzaja mu sie czesto
3 powiedz jak sie je zalatwia, skoro sam napisales ze mu sie nie udowodni ze cos powiedzial ?
nie znaczy to ze pochwalam takie zachowanie,ale sadze ze nie znalezlismy sie w jego sytuacji, dlatego nie powinnismy sie tak oscentacyjnie oburzac,tyle.

Pewnie pojechal go rowno, ale takie sytuacje zalatwia sie inaczej, to nie podworko