Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 31 maja 2006, 19:05

j0shu4 napisał(a):z kolobrzegu pociag do krakowa po 20 jezdzi minimum 14 godzin, w zeszlym miesiacu jechalem nim 16,5

autobus podobnie tyle ze zdecydowanie bezpieczniej

ale to jest jazda noca, mozna sie przespac, i jest naprawde bezpiecznie, wiem bo jezdze nim od od trzech lat
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Re: Matura 2006

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:25

Martius napisał(a):Trzymam za was kciuki oby wszystkie egzaminy zostaly zaliczone na 99%

Powodzenia
:)


Tez trzymam kciuki
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Postprzez james » poniedziałek, 10 lip 2006, 12:54

jak zwykle niedoinformowany jestem...kiedy i o ktorej godzinie sa wyniki matur??bo chyba to jakos w tym tygodniu..chodzi mi o 2lo :wink: wie ktos?
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez kulA » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:11

james napisał(a):jak zwykle niedoinformowany jestem...kiedy i o ktorej godzinie sa wyniki matur??bo chyba to jakos w tym tygodniu..chodzi mi o 2lo :wink: wie ktos?
wyniki sa jutro, godziny w gromku nie znam, wiem za to ze ok 11 beda wydawac juz swiadectwa w SLO wiec podejzewam ze godzina w gromku jak i koperniku bedzie podobna
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Roman » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:14

jeden, dwa, trzy, cztery... piąty nie zdał

to teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:17

Roman napisał(a):jeden, dwa, trzy, cztery... piąty nie zdał

to teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów

albo radosc ogromna, mam nadzieje ze tego bedzie zdecydowanie wiecej
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Roman » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:00

najlepiej niech slonkokg rozwieje nasze wątpliwości :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:01

to dobrze bo robote koncze o 17 wiec powieniem dojsc...chociaz jakos mi sie nie spieszy jak ponoc 20%oblalo:/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Sauniere » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:18

ja sie tylko o jezyki martwie :]
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez james » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:22

ja sie modle zeby mnie rozczytali...bo na probnym rozszerzonym polskim mialem zonka :help:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Sauniere » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:50

to kiedy będą te wyniki? :D
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez kamila » poniedziałek, 10 lip 2006, 14:59

Sauniere napisał(a):to kiedy będą te wyniki? :D
żartujesz? :zdziwko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości