j0shu4 napisał(a):z kolobrzegu pociag do krakowa po 20 jezdzi minimum 14 godzin, w zeszlym miesiacu jechalem nim 16,5
autobus podobnie tyle ze zdecydowanie bezpieczniej
ale to jest jazda noca, mozna sie przespac, i jest naprawde bezpiecznie, wiem bo jezdze nim od od trzech lat


wie ktos?
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)


