chrzano napisał(a):Aj tam - przesadzasz..Pochodzę z tym trochę - nie prędko mi się ich pozbywać.
No nie mów, że Ci się to nie podoba.
![]()
ehmmm... mi sie to w ogole nie podoba...
mam nadzieje ze jak wroce do Polski
to bedziesz mial normalna fryzorke...
przeciez to tak jak ja bym sobie irokeza
no glowie zrobila....
a wyobrazasz sobie mnie z irokezem?
bo ja sobie siebie nie......

Pochodzę z tym trochę - nie prędko mi się ich pozbywać.

