Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » sobota, 8 lip 2006, 19:44

chrzano napisał(a):Aj tam - przesadzasz.. :) Pochodzę z tym trochę - nie prędko mi się ich pozbywać. :) No nie mów, że Ci się to nie podoba. :P :P


ehmmm... mi sie to w ogole nie podoba...
mam nadzieje ze jak wroce do Polski
to bedziesz mial normalna fryzorke...
przeciez to tak jak ja bym sobie irokeza
no glowie zrobila....
a wyobrazasz sobie mnie z irokezem? :lol:
bo ja sobie siebie nie......
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez MadziUlka » sobota, 8 lip 2006, 19:50

chrzano napisał(a):Tak! Zrób, zrób!
A kiedy wracasz? Specjalnie dotrzymam tego fryzu, żeby Cię zaszczycić jego widokiem. :P


ha ha ha ...........
nie ma mowy nic takiego sobie na glowie nie zrobie aczkolwiek ide dzisiaj do fryzjera..
a jak przez Ciebie zawalu dostane jak wroce i bedziemy sie na miescie mijac to co? :|
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Eonica » sobota, 8 lip 2006, 21:23

Nie no fryz jest fajny tylko kijowo wyszło na tym drugim zdjęciu. W realu wygląda naprawdę lepiej :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Agunia » sobota, 8 lip 2006, 23:06

Chrzano... jak juz mówiłam, bałam się że będzie to wyglądało o wiele gorzej..... ale jest całkiem oki :wink:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kulA » niedziela, 9 lip 2006, 16:36

chrzano napisał(a):Chodzi ogólnie o dredy, czy o krastę? :P

nie krastę tylko crust'a :wink:
nie wiem o co wam w ogole chodzi, ja mialem crust'a przez jakis rok i co chwila go zmienialem na troche innego crust'a, az zmienilem na irokeza, i sie swietnie z taka fryzura czulem
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości