Myślami z wami, choć ciałem gdzieś w centrum Poznania

kamila napisał(a):mogę sie spóźnić z kula i jego towarzyszką, więc wtedy zadzwonię do Ciebie, ok?WZT napisał(a):noto jak widac temirn i miejsce pasuje.... no to sie widzimy o 20 pod molo.....z pytaniem, gdzie jesteście.
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
kulA napisał(a):kamila napisał(a):mogę sie spóźnić z kula i jego towarzyszką, więc wtedy zadzwonię do Ciebie, ok?WZT napisał(a):noto jak widac temirn i miejsce pasuje.... no to sie widzimy o 20 pod molo.....z pytaniem, gdzie jesteście.
nie mozemy tylko spoznimy sie na pewno, takie zycie, ale tez na pewno bedziemy wiec jakis pozytyw jest, a moze jednak negaty![]()
![]()

ale z reszta i tak zobacze sie dopiero o 20 pod molo 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości