[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » piątek, 7 lip 2006, 11:31

Wiedziałam, że nie trzeba było wyjeżdżać z K-gu :(

Myślami z wami, choć ciałem gdzieś w centrum Poznania :P
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez kulA » piątek, 7 lip 2006, 11:52

kamila napisał(a):
WZT napisał(a):noto jak widac temirn i miejsce pasuje.... no to sie widzimy o 20 pod molo.....
mogę sie spóźnić z kula i jego towarzyszką, więc wtedy zadzwonię do Ciebie, ok? :) z pytaniem, gdzie jesteście.

nie mozemy tylko spoznimy sie na pewno, takie zycie, ale tez na pewno bedziemy wiec jakis pozytyw jest, a moze jednak negaty :? :P :]
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo_ » piątek, 7 lip 2006, 13:58

kulA napisał(a):
kamila napisał(a):
WZT napisał(a):noto jak widac temirn i miejsce pasuje.... no to sie widzimy o 20 pod molo.....
mogę sie spóźnić z kula i jego towarzyszką, więc wtedy zadzwonię do Ciebie, ok? :) z pytaniem, gdzie jesteście.

nie mozemy tylko spoznimy sie na pewno, takie zycie, ale tez na pewno bedziemy wiec jakis pozytyw jest, a moze jednak negaty :? :P :]


pozytyw, dajesz dajesz :twisted:
Flo_
 

Postprzez cichy » piątek, 7 lip 2006, 14:00

groszeq napisał(a):Wiedziałam, że nie trzeba było wyjeżdżać z K-gu :(

Myślami z wami, choć ciałem gdzieś w centrum Poznania :P

echh...mam tak samo jak Ty :/
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Roman » piątek, 7 lip 2006, 15:44

klamka zapadła - będę o 19. pod ratuszem :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 7 lip 2006, 16:46

WZT, czyzbys zamierzal jechac express busem, tym przed 19? :twisted:
jezeli tak to..do zobaczenia :P ale z reszta i tak zobacze sie dopiero o 20 pod molo :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 8 lip 2006, 09:42

oj piasek sie sypal, piwo sie lalo...bylo milo :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 09:57

wstalem :twisted: Myslalem ze ten mandat mi sie snil, ale on istnieje naprawde :lol:
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron