[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 6 lip 2006, 12:03

znakiem szczegolnym moze byc WZT :lol:

a tak na serio to na imprezie bede i postaram sie przywedrowac na miejsce spotkania :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 12:06

znalezc sie to akurat zaden problem, kazdy kogos zna, nie trzeba znac wszystkich zeby sie znalezc :)
Flo_
 

Postprzez EmDeKa » czwartek, 6 lip 2006, 12:16

Punkt G.

...jak Grupa :twisted:

sorry za offtopa..nie mogłem się powstrzymać... zaraz się zbanuję :oops:
EmDeKa
 

Postprzez kulA » czwartek, 6 lip 2006, 12:29

bede, tylko nie wiem o ktorej bo jestem czasowo ograniczony przez pewna osobke :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 6 lip 2006, 12:30

kulA napisał(a):bede, tylko nie wiem o ktorej bo jestem czasowo ograniczony przez pewna osobke :wink:
dobra, ja ograniczona nie będę, więc dostosuje się do Was :) . No to przyjdę..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 12:30

no to zaczynamy sie bac tego zlotu :twisted:
Flo_
 

Postprzez kamila » czwartek, 6 lip 2006, 12:31

Flo_ napisał(a):no to zaczynamy sie bac tego zlotu :twisted:
no co Ty? :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 12:32

kamila napisał(a):
Flo_ napisał(a):no to zaczynamy sie bac tego zlotu :twisted:
no co Ty? :twisted:


wiesz jak sie zejdzie tylu dawno niewidzianych osob to asekuracyjnie trza sie bac :twisted:
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 6 lip 2006, 12:40

jee moj piewrwszy zlot :P najprawdopodobniej przytaszcze ze soba quada ;) on jeszcze o tym nie wie ale..ciii :P ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 6 lip 2006, 12:41

redlovebloodgirl napisał(a):najprawdopodobniej przytaszcze ze soba quada ;)
no, Szymka bierz ze sobą :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 12:42

redlovebloodgirl napisał(a):jee moj piewrwszy zlot :P najprawdopodobniej przytaszcze ze soba quada ;) on jeszcze o tym nie wie ale..ciii :P ;)


quadzik bedzie Twoim bodyguardem, z taka tezyzna fizyczna nikt nie podskoczy :)
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron