a tak na serio to na imprezie bede i postaram sie przywedrowac na miejsce spotkania


najprawdopodobniej przytaszcze ze soba quada
on jeszcze o tym nie wie ale..ciii

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości