Jak wiadomo wszystkim ludzikom z forum.tkk.pl zloty ludzi piszacych na tym forum sa dosc duzym wyd. kulturalnym w naszym miescie.
Taaaaaaaa....
WZT... świetnie.. ja nawet wczesniejsze propozycje jakos przeoczyłam ... a,że na takich imprezkach "w kupie raźniej" .Wyglądaj za mną..


