[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » czwartek, 6 lip 2006, 10:24

Jak wiadomo wszystkim ludzikom z forum.tkk.pl zloty ludzi piszacych na tym forum sa dosc duzym wyd. kulturalnym w naszym miescie.
:lol: :lol: :lol: Taaaaaaaa.... :lol:

WZT... świetnie.. ja nawet wczesniejsze propozycje jakos przeoczyłam ... a,że na takich imprezkach "w kupie raźniej" .Wyglądaj za mną.. ;)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez U-S » czwartek, 6 lip 2006, 10:25

Beata Kozidrak jest w programie po 17.00
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Tisaja » czwartek, 6 lip 2006, 10:29

Taa... WZT..... a forumowicze to "elyta" :lol: :lol: :lol: Zwłaszcza na zlotach i spotkaniach.... :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez U-S » czwartek, 6 lip 2006, 10:30

WZT napisał(a):
TISAJA napisał(a):
Jak wiadomo wszystkim ludzikom z forum.tkk.pl zloty ludzi piszacych na tym forum sa dosc duzym wyd. kulturalnym w naszym miescie.
:lol: :lol: :lol: Taaaaaaaa.... :lol:

WZT... świetnie.. ja nawet wczesniejsze propozycje jakos przeoczyłam ... a,że na takich imprezkach "w kupie raźniej" .Wyglądaj za mną.. ;)


Forum w niektorych kregach jest opinio tworcze to moze juz niedlugo forum wyrosnie na sekte.....


...albo loże masońską
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » czwartek, 6 lip 2006, 11:34

a mnie nie będzie :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EmDeKa » czwartek, 6 lip 2006, 11:35

Pod molo o 20 to będzie 1000 osób. Jak mają się rozpoznać i znaleźć w tym tłumie forumowicze?
EmDeKa
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości