praca dla młodzieży

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

praca dla młodzieży

Postprzez lukaszkg » wtorek, 4 lip 2006, 15:48

mam pytanie słyszałem kiedyś w telewizji kablowej kołobrzeg w wiadomościach (to było chyba kilka miesięcy temu) że w kołobrzegu powstało takie miejsce gdzie można znaleść prace na wakacje dla młodzieży czy to prawda jak tak to gdzie to się mieści
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 4 lip 2006, 15:49

W internacie Z.S.O im. Henryka Sienkiewicza przy 1 maja kiedyś coś było. Może to o to chodzi.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez lukaszkg » wtorek, 4 lip 2006, 17:56

nie nie chodziło mi o to :?: :?: :?:
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez boss » wtorek, 4 lip 2006, 19:29

w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Postprzez boss » wtorek, 4 lip 2006, 19:35

ewentualnie pośredniak przy urzędzie ........ale tam z ofertami dla młodzieży kiepsko
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Postprzez lukaszkg » środa, 5 lip 2006, 09:45

boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP

raczej o to mi chodziło tylko gdzie to się mieści?? na ul sienkiewicza czy gdzie??
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez lukaszkg » środa, 5 lip 2006, 09:47

boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
a te OHP to to jest to samo co biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży w Sienkiewsiczu ????
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » środa, 5 lip 2006, 13:27

w sienkiewiczu - znaczy w "gromku" - znaczy ul. 1 Maja 47
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » środa, 5 lip 2006, 14:38

lukaszkg napisał(a):
boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
a te OHP to to jest to samo co biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży w Sienkiewsiczu ????


a ohp to Ochotnicze Hufce Pracy :P
Joey
 


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości