boss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
a te OHP to to jest to samo co biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży w Sienkiewsiczuboss napisał(a):w Sienkiewsiczu jest biuro pośrednictwa pracy dla młodzieży można tam się zgłaszać.......zawsze warto spróbować w OHP
??Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości