Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hnitek » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:38

Flo_ napisał(a):kto bedzie w anti na Wlochach? :D

Ja raczej będę, ale najpierw Legie musze obejżeć. :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:55

hehe - FIFA zawiesiła Fringsa

tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył :D

tak twierdzi internetowy spiegel
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:57

Roman napisał(a):hehe - FIFA zawiesiła Fringsa

tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył :D

tak twierdzi internetowy spiegel


zycie haha :D Za bojki caly zespol powinni zbanowac
Flo_
 

Postprzez qrczak » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:28

Flo_ napisał(a):
Roman napisał(a):hehe - FIFA zawiesiła Fringsa

tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył :D

tak twierdzi internetowy spiegel


zycie haha :D Za bojki caly zespol powinni zbanowac


Ale który, Argentyna odpadając sama się zbanowała.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:30

qrczak napisał(a):
Flo_ napisał(a):
Roman napisał(a):hehe - FIFA zawiesiła Fringsa

tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył :D

tak twierdzi internetowy spiegel


zycie haha :D Za bojki caly zespol powinni zbanowac


Ale który, Argentyna odpadając sama się zbanowała.



wstyd przed swiatem, po co wynosza na srodek boiska flage fair play? Hanba, tak samo mecz Holandia - Portugalia
Flo_
 

Postprzez qrczak » wtorek, 4 lip 2006, 09:08

ptaku napisał(a):qrczak: a co... myślisz, że Niemcy są niewinni? Ja osobiście nie wierzę w bójki, gdzie winna jest 1 strona.


Wiesz, ja akurat jestem skłonny uwierzyć w to, że to Niemcy byli stroną bardziej winną.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » wtorek, 4 lip 2006, 11:02

Mundial 2006 - nuda, nuda, nuda [smilie=yawn.gif]
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez james » wtorek, 4 lip 2006, 11:22

Demurrer napisał(a):Mundial 2006 - nuda, nuda, nuda [smilie=yawn.gif]


swieta prawda..najnudniejsze mistrzostwa jak do tej pory zyje..jeszcze 4 mecze i koniec mek :wink: <joke>
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » wtorek, 4 lip 2006, 15:41

ptaku napisał(a):qrczak: a co... myślisz, że Niemcy są niewinni? Ja osobiście nie wierzę w bójki, gdzie winna jest 1 strona.


Borowski chyba sobie zdawal sprawe ze poludniowoamerykanskiej publicznosci glupich gestow sie nie pokazuje. Co on jest debilem? I to nie tylko latynosom. Turek, Iranczyk czy Angolanczyk tez by sie wkurzyl na pajaca
Flo_
 

Postprzez Hnitek » wtorek, 4 lip 2006, 15:48

piter_Radzikowo napisał(a):
Hnitek napisał(a):
Flo_ napisał(a):kto bedzie w anti na Wlochach? :D

Ja raczej będę, ale najpierw Legie musze obejżeć. :twisted: :twisted:


no wlasnie a gdzie Legie ogladacie, gdzie moze byc Canal+ , w ktorym pubie gdzie jest telebim???

Ja Legie w domu oglądam ;)
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez boss » wtorek, 4 lip 2006, 19:32

Włosi do finału ......Niemcy na wakacje finał zobaczą z trybun
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości