Flo_ napisał(a):kto bedzie w anti na Wlochach?
Ja raczej będę, ale najpierw Legie musze obejżeć.

Flo_ napisał(a):Roman napisał(a):hehe - FIFA zawiesiła Fringsa
tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył
tak twierdzi internetowy spiegel
zycie hahaZa bojki caly zespol powinni zbanowac
qrczak napisał(a):Flo_ napisał(a):Roman napisał(a):hehe - FIFA zawiesiła Fringsa
tymczasem Julio Cruz, którego Frings miał bić twierdzi, że nikt go nie uderzył
tak twierdzi internetowy spiegel
zycie hahaZa bojki caly zespol powinni zbanowac
Ale który, Argentyna odpadając sama się zbanowała.
ptaku napisał(a):qrczak: a co... myślisz, że Niemcy są niewinni? Ja osobiście nie wierzę w bójki, gdzie winna jest 1 strona.
ptaku napisał(a):qrczak: a co... myślisz, że Niemcy są niewinni? Ja osobiście nie wierzę w bójki, gdzie winna jest 1 strona.
piter_Radzikowo napisał(a):Hnitek napisał(a):Flo_ napisał(a):kto bedzie w anti na Wlochach?
Ja raczej będę, ale najpierw Legie musze obejżeć.![]()
no wlasnie a gdzie Legie ogladacie, gdzie moze byc Canal+ , w ktorym pubie gdzie jest telebim???

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości