miejsca i legendy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

miejsca i legendy

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:12

no wlasnie. znacie moze jakies miejsca/miejscowosci w okolicach Kolobrzegu, z ktorymi wiaza sie jakies ciekawe legendy? mniej lub bardziej straszne. jakies ciekawostki. dobrze by bylo zeby dalo sie tak rowerem dojechac :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:15

tak, za ratuszem masz głowę Adebara....Legenda głosi, że został ścięty na oczach mieszkańców, rowerem baaardzo dobry dojazd :lol:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez cichy » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:15

hehe na ratuszu, z tylu jest taka twarzyczka w kamieniu, nie wiem dokladnie, ale podobno odbila sie scieta glowa kogos tam :P, a jak wlozysz do ust trzy srodkowe palce to spelni sie Twoje zyczenie :P
nie wiem jak jest dokladnie, ale nie mniej jest to calkiem ciekawe, tzn. na twarzyczka :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:16

piszemy o tym samym Cichy :)
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:18

ale synchron :D


Skocz na bagna rozciagajace sie od stawku hen hen daleko :) Legenda glosi ze jeszcze nikt tych bagien nie zbadal :D
Flo_
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:19

adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:19

U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy :)

mamy te same mysli ;) :lol:
wiem wiem, ale ten sam czas wyslania
jeszcze jak pojedziesz na zieleniewo i na wysokosci fabryki skrecisz w prawo i caly czas prosto to w pewnym momencie bedzie bardzo ladny pensjonat (chyba), ale niestety spalony i zapuszczony, nie mniej bardzo ladnie i klimatycznie wyglada, nad rzeczka, z tylu las itd. :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:21

albo skocz do Ponterozy (jak to sie pisze?) do Drzonowa :D
Flo_
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:21

bardziej niz widok spalonego pensjonatu interesowaloby mnie dlaczego zostal spalony. piroman? klu klux klan? czy frankensteina chcieli puscic z dymem? :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:21

cichy napisał(a):
U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy :)

mamy te same mysli ;) :lol:
wiem wiem, ale ten sam czas wyslania
jeszcze jak pojedziesz na zieleniewo i na wysokosci fabryki skrecisz w prawo i caly czas prosto to w pewnym momencie bedzie bardzo ladny pensjonat (chyba), ale niestety spalony i zapuszczony, nie mniej bardzo ladnie i klimatycznie wyglada, nad rzeczka, z tylu las itd. :P


Kiedyś zwany Ponte Rosa.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:22

Flo_ napisał(a):albo skocz do Ponterozy (jak to sie pisze?) do Drzonowa :D


no ale co tam jest?
na temat plis
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 lip 2006, 22:22 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:22

FiDo napisał(a):adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP


mogę Ci jutro napisać? Mam gdzieś legendę z nim związaną...w kronice Kroczyńskiego, ale oczka mi już się zamykają i ide lulu. Papatki
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:22

U-S napisał(a):
FiDo napisał(a):adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP


mogę Ci jutro napisać? Mam gdzieś legendę z nim związaną...w kronice Kroczyńskiego, ale oczka mi już się zamykają i ide lulu. Papatki

mozesz napisac jutro, byle nie pojutrze :) czekam
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:23

Jaka ponte rosa? Brzmi jak nazwa agencji towarzyskiej :lol:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 22:23

FiDo napisał(a):
Flo_ napisał(a):albo skocz do Ponterozy (jak to sie pisze?) do Drzonowa :D


no ale co tam jest?
na temat plis


Ukrainki :D


Ten temat bedzie legneda bo albo piszemy to samo aLbo te same nazwy dajemy :P
Flo_
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości