

, a jak wlozysz do ust trzy srodkowe palce to spelni sie Twoje zyczenie

U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy

cichy napisał(a):U-S napisał(a):piszemy o tym samym Cichy
mamy te same mysli![]()
wiem wiem, ale ten sam czas wyslania
jeszcze jak pojedziesz na zieleniewo i na wysokosci fabryki skrecisz w prawo i caly czas prosto to w pewnym momencie bedzie bardzo ladny pensjonat (chyba), ale niestety spalony i zapuszczony, nie mniej bardzo ladnie i klimatycznie wyglada, nad rzeczka, z tylu las itd.
U-S napisał(a):FiDo napisał(a):adebar? to jakis muzulmanin byl?:PP
mogę Ci jutro napisać? Mam gdzieś legendę z nim związaną...w kronice Kroczyńskiego, ale oczka mi już się zamykają i ide lulu. Papatki
czekamUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości