Jade jutro do Poznania

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Jade jutro do Poznania

Postprzez Koala » piątek, 30 cze 2006, 19:06

Witam wyjazd jutro w godzinach porannych (5-7) do Poznania mam wolną przestrzeń transportową
oferty na PW

waznosc oferty dzis do 24.00
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Koala » piątek, 30 cze 2006, 22:46

NIEAKTUALNE
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Koala » sobota, 1 lip 2006, 21:18

Juz wrociłem... :|
to co sie dzije na polskich drogach to HORROR
przad Szczecinikiem powazny wypadek zderzenie czołowe nauki jazdy z wyprzedzajacego na 3ciego kierowce renault megane. 3 osoby w stanie ciezkim w tym mlodą dziewczyne helikopterem zabrano do szpitala,tak samo instruktora i kierowca drugiego z aut Rkami do najblizego szpitala. LUDZIE NIE MAJĄ WYOBRAZNI to tylko ułamki sekund!!!!!!!!!!!! pomyslcie o innych...

moi drodzy lato idzie nogi z gazu
oto kilka zdjec ku przestrodze
Obrazek
4,5KM korku na drodze

Obrazek
smiglowiec wyladował na polu

Obrazek

Zmiazdzony naprawde grubo (fiat punto)

Obrazek

A moze zdaże... a co jak nie zgine zabije inną osobe?!



naprawde zycie jest piekne uważajcie! Czy warto az tak pedzić?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez ewe » niedziela, 2 lip 2006, 08:47

Ktoś m,ówił , że lepiej godzine później niż całe życie za wcześnie
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Koala » niedziela, 2 lip 2006, 15:06

tu były sekundy... i ktos zginął
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 15:11

szkoda Koala, ze nie zrobiles z bliska zdjecia punto. bylo by naprawde dobre i pouczajace zdjecie. wlasnie przez ta eLke.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Peny » niedziela, 2 lip 2006, 22:21

Podejrzewam ze trudno byloby zrobic zdjecie z bliska, bo akcja trwala...
Gdy sie robi cieplo, niektórym kierowcom odbija...\
"Najwięcej wypadków, w których uczestniczą nietrzeźwi zdarza się w miesiącach letnich."

"Na prostym odcinku drogi w 2005r. zdarzyło się 57,3% wszystkich wypadków"

wiecej: STOP WARIATOM DROGOWYM

Kierowco, jedź ostrożnie

Polecam psychotesty :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 22:24

zycie, tak bedzie i nic z tym nie zrobimy
Flo_
 

Postprzez McCool » poniedziałek, 3 lip 2006, 00:07

No co?! Jakby nie było takich psycholi na drodze, to lekarze by nie mieli roboty ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Peny » poniedziałek, 3 lip 2006, 08:14

McCool napisał(a):No co?! Jakby nie było takich psycholi na drodze, to lekarze by nie mieli roboty ;/

ee... ??
uwazasz ze lekarze nie maja ciekawszych zajec?
To chyba właśnie z potrzeby zostały powołane "erki" a nie dlatego ze lekarze nie maja co robic ;/.. czy sie myle?
:help:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Demurrer » poniedziałek, 3 lip 2006, 08:16

Mój ojciec mawia, że każdego młodego kierowcę powinno się obowiązkowo brać na jeden dyżur karetki jadącej do wypadku. Żeby z bliska na żywo zobaczył. Potem gwarantowany sukces wychowawczy.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez qrczak » poniedziałek, 3 lip 2006, 12:06

Demurrer napisał(a):Mój ojciec mawia, że każdego młodego kierowcę powinno się obowiązkowo brać na jeden dyżur karetki jadącej do wypadku. Żeby z bliska na żywo zobaczył. Potem gwarantowany sukces wychowawczy.


Czemu każdego :?:
Nie lepiej tylko tych, którzy przez głupotę spowodują wypadek :?:
Bardzo dużo "starych" kierowców jeździ po wariacku, nie można uogólniać.
A wypadki były, są i będą, nic się na to nie poradzi.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 3 lip 2006, 13:20

qrczak napisał(a):Czemu każdego :?:
Nie lepiej tylko tych, którzy przez głupotę spowodują wypadek :?:


...bo lepiej zapobiegać niż "być mądrym po"

szkoda tylko, że takie wrażenia na ogół na długo nie wystarczają... :(
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Koala » poniedziałek, 3 lip 2006, 13:37

FiDo napisał(a):szkoda Koala, ze nie zrobiles z bliska zdjecia punto. bylo by naprawde dobre i pouczajace zdjecie. wlasnie przez ta eLke.


Obrazek


Obrazek



Fido nie pozwolili blizej podejsc... zresztą trwała akcja wynosili ranną dziewczyne do smigłowca :help:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron