Witam wyjazd jutro w godzinach porannych (5-7) do Poznania mam wolną przestrzeń transportową
oferty na PW
waznosc oferty dzis do 24.00

McCool napisał(a):No co?! Jakby nie było takich psycholi na drodze, to lekarze by nie mieli roboty
.. czy sie myle?

Demurrer napisał(a):Mój ojciec mawia, że każdego młodego kierowcę powinno się obowiązkowo brać na jeden dyżur karetki jadącej do wypadku. Żeby z bliska na żywo zobaczył. Potem gwarantowany sukces wychowawczy.
qrczak napisał(a):Czemu każdego![]()
Nie lepiej tylko tych, którzy przez głupotę spowodują wypadek![]()

FiDo napisał(a):szkoda Koala, ze nie zrobiles z bliska zdjecia punto. bylo by naprawde dobre i pouczajace zdjecie. wlasnie przez ta eLke.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości