
Roman napisał(a):jedziecie po Henry'm, jakby to on jeden raz jeden zasymulował
co do sędziów, to myślę, że sędzia techniczny powinien móc oglądać na TV mecz i w razie czego instruować głównego jak było naprawdę - tak jak liniowi mogą gadać z głównym

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości