Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:28

no slabo Espana grala ale az do tego stopnia pomagac Francuzom? :x
Flo_
 

Postprzez Demurrer » środa, 28 cze 2006, 12:29

Francja też nie zachwyciła. Ustawili się na swojej połowie i koncentrowli głównie na destrukcji. Dlatego Hiszpanie będąc cześciej w posiadaniu piłki i mając inicjatywę nadziewali się na dobrze zorganizowany mur obrony francuskiej. Stąd gra Hiszpanów nie zachwycała. Ale co to ma być, żeby tacy potentaci jak Francja, czy Włochy koncentrowali się głownie na obronie i wygrywali dzięki dziwnym decyzjom sędziów w ostatnich minutach. Do d..py z takimi mistrzostwami.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Roman » środa, 28 cze 2006, 13:26

jedziecie po Henry'm, jakby to on jeden raz jeden zasymulował

co do sędziów, to myślę, że sędzia techniczny powinien móc oglądać na TV mecz i w razie czego instruować głównego jak było naprawdę - tak jak liniowi mogą gadać z głównym
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » środa, 28 cze 2006, 14:37

Roman napisał(a):jedziecie po Henry'm, jakby to on jeden raz jeden zasymulował

co do sędziów, to myślę, że sędzia techniczny powinien móc oglądać na TV mecz i w razie czego instruować głównego jak było naprawdę - tak jak liniowi mogą gadać z głównym


bardzo dobry pomysl...jak juz maja wprowqadzac rejestracje video to niech odpowiedzialny za to bedzie techniczny
...prawda ze juz nawt mi sie mistrzostw nie chce ogladac..jeszcze wiekszy druk niz w korei i japoni!tam przynajmniej tylko koreancom na wielka skale pomagali :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Roman » środa, 28 cze 2006, 16:15

czy w Niemczech jakiejś drużynie sędziowie pomagają choćby w połowie tak jak pomagali Korei 4 lata temu?

sędziowie po prostu nie radzą sobie z presją i tempem gry

całe szczęście, że w tym ataku na sędziów nie wyciągacie akcji Krzynówka z meczu z Ekwadorem
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 29 cze 2006, 11:41

kurde, meczy nie ma, jak na jakimś detoxie :evil: :twisted: :evil:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » czwartek, 29 cze 2006, 17:42

mam nadzieje ze 1/4, 1/2 finalu beda naprawde dobre i zrekompensuja slabsze mecze tych mistrzostw..licze rowniez na fajny final choc o to bedzie trudno bo zawsze te mecze sa az za bardzo ostrozne a co za tym idzie nudne
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Roman » piątek, 30 cze 2006, 16:49

po 45 minutach (s)hit Niemcy-Argentyna jest ciekawy jak nie przymierzając mecz Szwajcarów z Ukrainą, czy Anglii z Ekwadorem

jedyny ciekawszy akcent to to, że Podolski mało nie wyleciał z boiska
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez U-S » piątek, 30 cze 2006, 17:11

I już 1:0 dla Latynosów :mg: :football:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » piątek, 30 cze 2006, 17:18

piknie
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości