Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » środa, 21 cze 2006, 18:55

biznes łumen :)

tym razem na przekor. nie dekonspiracja, a konspiracja. misja 'paparazzi' w jednym z centr handlowych, gdzie nie uzyskalismy pozwolenia na krecenie etiudy. trzeba bylo sie lapac alternatywnych sposobow :)

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » środa, 21 cze 2006, 22:20

Fiduś, jakieś swoje foto daj- gdzie Cię widać a nie... pfffffff... i co ja se niby mam tu oglądać, co? ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » środa, 21 cze 2006, 23:52

no przeciez mnie widac:P juz tyle razy moja morde ogladalas.. wiecej nie trzeba :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MadziUlka » czwartek, 22 cze 2006, 02:31

FiDo napisał(a):no przeciez mnie widac:P juz tyle razy moja morde ogladalas.. wiecej nie trzeba :P


FiDus ale za to ja jestem daleko i ja bym sobie
jeszcze raz Twoja buzke obejrzala :wink:
tak wiec nie marudz i zarzuc jakas fote
na ktorej Cie widac :D
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Flo_ » czwartek, 22 cze 2006, 08:11

FiDo napisał(a):no przeciez mnie widac:P juz tyle razy moja morde ogladalas.. wiecej nie trzeba :P


dobrze gadasz :P
Flo_
 

Postprzez Olcia » czwartek, 22 cze 2006, 11:33

MadziUlka napisał(a):
FiDus ale za to ja jestem daleko i ja bym sobie
jeszcze raz Twoja buzke obejrzala :wink:
tak wiec nie marudz i zarzuc jakas fote
na ktorej Cie widac :D


popatrz na jego avatar :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MadziUlka » wtorek, 27 cze 2006, 06:19

Olcia napisał(a):popatrz na jego avatar :twisted:


widac tylko jedno oczko ;)
aczkolwiek avatarek fajny :)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 12:08

parę ludzi stąd pewnie się "ucieszy" że przybyłem na to forum ;) no to się ujawniam:

Obrazek
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 12:28

i jeszcze jedno :P

Obrazek
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:32

jakbym nie patrzyl i tak nie znam :twisted:
Flo_
 

Postprzez FiDo » środa, 28 cze 2006, 12:58

skads znam, gdzies widzialem. nie wiem gdzie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 14:50

tak Kauczu, to ja .. zadeklarowany pogromca roznej masci lewactwa ;) .. wiedziałem ze sie ucieszysc :D
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 16:07

Długoimienny napisał(a):Po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że także ultrancjonalista, antysemita i rasista.


nie ten dzial
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości