tym razem na przekor. nie dekonspiracja, a konspiracja. misja 'paparazzi' w jednym z centr handlowych, gdzie nie uzyskalismy pozwolenia na krecenie etiudy. trzeba bylo sie lapac alternatywnych sposobow


FiDo napisał(a):no przeciez mnie widac:P juz tyle razy moja morde ogladalas.. wiecej nie trzeba

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości