Olga napisał(a):Demurrer napisał(a):Biorąc pod uwagę niesamowitą nadprodukcję prawników, którzy przez to muszą starać się o stanowiska urzędnicze, nie do końca widzę jak na takim rynku pracy ma znaleźć się administratywista.
Oj uwierz mi .... znajdzie się znajdzie![]()
Swoją drogą to samo można powiedzieć o 99% kierunków. Trzeba mieć trochę 'szczęścia'
tu wlasnie widac wyzszosc studiow technicznych
99% watpie, ale nawet jesli to wyczy sie to studiow uniwersyteckich, a i nie kazdych
Tak jak podejrzewałam, dzisiejszy egzamin z Prawa Administracyjnego to porażka
Szczęście wyjątkowo mi nie dopisuje. Uczyłam się ... dużo się uczyłam ... kilka rzeczy musiałam odpuścić, bo już rady nie dawałam ... i co mi się m.in. na egzaminie trafiło? Oczywiście to 'odpuszczone'
Tylko dlaczego ja się tym nie przejmuję
Pewnie dlatego, że z mojej grupy od października wyleciało już 120 osób, a ja się utrzymałam i do tego do tej pory jestem 'na czysto' 
Nic a nic, kompletnie
