
Flo_ napisał(a):
Wlochy - Australia
Boje sie tego meczu, Australia gra piekny futbol, a Wlosi skuteczny. Brak Emertona znaczacy. Lica Toni objawieniem
to moze byc najlepszy mecz...juz wiadomo z hidding potrafi zrobic z kazda druzyna i licze na niespodzianke
Flo_ napisał(a):Robben zespolowo?![]()
Posluchaj
Robben i Van Persie w jednej druzynie to ta jakbys chcial Kalisza z Lepperem w jednej lawce posadzic
wyjatek potwierdza regule
zobaczymy juz niedlugo 
Roman napisał(a):Argentyna zmiecie Meksyk - ekipę nieskuteczną i dziurawą z tyłu

Roman napisał(a):Portugalia - Holandia
to będzie znakomite, ale Holendrzy będą się musieli mocno wysilić - coś tam w Holandii nie gra - w środku tylko Cocu prezentuje się znakomicie - ale ile on ma lat - Robben i Van Persie - mam wrażenie, że biegają nie po tych torach co trzeba - Portugalia to Figo - jak go "oranje" zatrzymają to wejdą
A C.Ronaldo był fajny na EURO2004, kiedy był jeszcze gówniarzem -teraz mógłby już więcej pożytku czynić
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości