Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » piątek, 23 cze 2006, 23:22

3mam kciuki za szwedow, choc pewnie "nie dadza" tak szybko wyeliminowac niemcow ;/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:22

Szwajcaria - Ukraina

Zespol na poziomie Polski (bo tak jest od wielu lat - nie patrzac na ten mundial) wejdzie do 1/4. Mysle ze to bedzie mimo wszystko Ukraina chodzi Helweci sa silni. Czy Szewa sie obudzi?


Francja - Hiszpania

abregas vs Henry mmmmmmmmmmmmmmmniam


Brazylia - Ghana

Mecz do jednej bramki, Brazylia zaczyna powaznie grac, najlepszy na boisku bedzie Kaka


Anglia - Ekwador

3:0 Anglia zegna Ekwador. Pojda w zapomnienie


Portugalia - Holandia

Oj to bedzie mecz, Holandia panicznie boi sie Portugalii, czy slusznie? Czy samolubny Robben strzeli bramke Ricardo?


Niemcy - Szwecja

Wierze w Szwecje, Ljunberg to najlepszy winger swiata


Argentyna - Meksyk

Tevez, Messi, Crespo i 3:0 Nie ma inaczej


Wlochy - Australia

Boje sie tego meczu, Australia gra piekny futbol, a Wlosi skuteczny. Brak Emertona znaczacy. Lica Toni objawieniem
Flo_
 

Postprzez james » piątek, 23 cze 2006, 23:35

Flo_ napisał(a):
Wlochy - Australia

Boje sie tego meczu, Australia gra piekny futbol, a Wlosi skuteczny. Brak Emertona znaczacy. Lica Toni objawieniem


prawda prawda... :twisted: to moze byc najlepszy mecz...juz wiadomo z hidding potrafi zrobic z kazda druzyna i licze na niespodzianke :wink:

co do innych ciekawych spotkan jestem za hiszpania...dosc mam zabojadow "wielkich gwiazdeczek" ktore gowno graja do domu z nimi!!tak samo portugalia!!a robben niech zagra pieknie a co wazniejsze zespolowo..holandia od lat jest moim faworytem:)
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:38

Robben zespolowo? :lol:

Posluchaj

Robben i Van Persie w jednej druzynie to ta jakbys chcial Kalisza z Lepperem w jednej lawce posadzic :lol:
Flo_
 

Postprzez james » piątek, 23 cze 2006, 23:43

Flo_ napisał(a):Robben zespolowo? :lol:

Posluchaj

Robben i Van Persie w jednej druzynie to ta jakbys chcial Kalisza z Lepperem w jednej lawce posadzic :lol:


hehehehehehhe :wink: wyjatek potwierdza regule :] zobaczymy juz niedlugo :roll:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:44

powiem Ci jedno

Na przeciw siebie stanie dwoch najwiekszych samolubow na swiecie Robben vs C.Ronaldo
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:48

tez tak mysle, C.Ronaldo to niewypal, nigdy go nie polubie
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:50

wole popatrzec na goscia ktory ma odpowiednie nazwisko do strzelania bramek Fernando Torres
Flo_
 

Postprzez Flo_ » piątek, 23 cze 2006, 23:58

moze czarny kon to Helweci? Nikt ich nie typowal
Flo_
 

Postprzez Roman » sobota, 24 cze 2006, 07:47

Szwedzi po wspaniałej walce jednak chyba odpadną

Argentyna zmiecie Meksyk - ekipę nieskuteczną i dziurawą z tyłu

Portugalia - Holandia
to będzie znakomite, ale Holendrzy będą się musieli mocno wysilić - coś tam w Holandii nie gra - w środku tylko Cocu prezentuje się znakomicie - ale ile on ma lat - Robben i Van Persie - mam wrażenie, że biegają nie po tych torach co trzeba - Portugalia to Figo - jak go "oranje" zatrzymają to wejdą
A C.Ronaldo był fajny na EURO2004, kiedy był jeszcze gówniarzem -teraz mógłby już więcej pożytku czynić
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » sobota, 24 cze 2006, 23:41

Roman napisał(a):Argentyna zmiecie Meksyk - ekipę nieskuteczną i dziurawą z tyłu


obrona Meksyku zagrała fenomenalnie :)

Roman napisał(a):Portugalia - Holandia
to będzie znakomite, ale Holendrzy będą się musieli mocno wysilić - coś tam w Holandii nie gra - w środku tylko Cocu prezentuje się znakomicie - ale ile on ma lat - Robben i Van Persie - mam wrażenie, że biegają nie po tych torach co trzeba - Portugalia to Figo - jak go "oranje" zatrzymają to wejdą
A C.Ronaldo był fajny na EURO2004, kiedy był jeszcze gówniarzem -teraz mógłby już więcej pożytku czynić


2-0 lub więcej dla Holandii, nie widzę szans dla Portugalii
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości