ostrzeżenia...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 23 cze 2006, 14:01

Myślę, że co do neo i tych spraw z IP powinien się wypowiedzieć r00t. Myślę, że nikomu nie chodzi o to aby zabraniać komuś dostępu do forum- tylko dlatego, że nie ma internetu z tkk, no ale... kurde, bez jaj. Po coś te ostrzeżenia są...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Draxter » piątek, 23 cze 2006, 14:10

Mafi napisał(a): Po coś te ostrzeżenia są...
By egzekwowac regulamin a blokowac dostep do forum tym ktorzy to robia (lamia regulamin) celowo i nagminnie.
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez BLAaa » piątek, 23 cze 2006, 14:11

Nie mam zdania. Może w nowym wcieleni można sie poprawić. Trzeba dać szansę.
Jestem zbyt miekki?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Mafi » piątek, 23 cze 2006, 14:12

Draxter napisał(a):
Mafi napisał(a): Po coś te ostrzeżenia są...
By egzekwowac regulamin a blokowac dostep do forum tym ktorzy to robia (lamia regulamin) celowo i nagminnie.

To nie było pytanie. Ja wiem do czego ostrzeżenia służą. Ale jak widać wszystko można skutecznie omijać i na dodatek robić dalej to samo za co się te ostrzeżenia obskoczyło... to była taka luźna uwaga...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Draxter » piątek, 23 cze 2006, 14:17

Mafi napisał(a):To nie było pytanie. Ja wiem do czego ostrzeżenia służą. Ale jak widać wszystko można skutecznie omijać i na dodatek robić dalej to samo za co się te ostrzeżenia obskoczyło... to była taka luźna uwaga...
Rozumiem Cie :) To i tak w wiekszosci zalezy od administracji.
BLAaa napisał(a):Nie mam zdania. Może w nowym wcieleni można sie poprawić. Trzeba dać szansę.
Masz racje - w nowym wcieleniu ale nie kolejnej wersji tego samego :wink:
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez kazió » sobota, 24 cze 2006, 11:22

swoja droga jesli ktos ma 3 ostrz. i zakaz pisania, to jak moze zdobyc kolejne 3, czyli do zablokowania mozliwosci wchodzenia na forum ? ;]

co do 3 ostrzezen , dla mnie regulamin powinien byc konsekwentny,po cos w koncu jest,3 = zakaz pisania, z drugiej strony ,to nie moje forum i mam na to wysr... kto tu pisze i co, ale Admini od tej pory nie powinni sie zaslaniac regulaminem,a robia to czesto, ktory jest dziurawy,a najlepsze ,ze zaden nawet nie skomentowal tej sytuacji ;)

tak Blaa, jestes miekki :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kazió » sobota, 24 cze 2006, 11:28

gdyby sprawa tyczyla sie nie Flo a kogos innego zaraz odezwalyby sie glosy sprzeciwu, nie to zebym cos do ciebie mial Flo ,poprostu jestem zdziwiony ze wielcy admini ,stroze moralnosci i czystosci jezyka polskiego, nie reaguja, tobie proponuje przeprosic za wszystie 3 ostrzezenia, nie wiem czemu sie tak wczulem, heh
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Flo_ » sobota, 24 cze 2006, 12:32

kazió napisał(a):gdyby sprawa tyczyla sie nie Flo a kogos innego zaraz odezwalyby sie glosy sprzeciwu, nie to zebym cos do ciebie mial Flo ,poprostu jestem zdziwiony ze wielcy admini ,stroze moralnosci i czystosci jezyka polskiego, nie reaguja, tobie proponuje przeprosic za wszystie 3 ostrzezenia, nie wiem czemu sie tak wczulem, heh


tu nie ma za co przepraszac :) Jest ewidentna dziura i kazdy kto ma 3 albo bana moze zarejsstrowac sie ponownie :)
Flo_
 

Postprzez Flo_ » niedziela, 25 cze 2006, 09:20

dokladnie :)

Ostrzezenia sa za zaslugi a nie na polepszenie samopoczucia moderatora
Flo_
 

Postprzez Draxter » niedziela, 25 cze 2006, 10:00

etranger napisał(a):ostrzezenia sluza do zaspokojenia ego moderatorow. czuja sie wtedy jak dowodcy w wojsku, jak klawisze w wiezienie, jak szef w pracy daje, im to poczucie wladzy.
to taka proznosc
No coz kazdy ma prawo napisac co mysli ale nigdzie nie jest powiedziane ze to bedzie madre :mg:
Taki jest regulamin i kazda osoba rejestrujaca sie na forum sie z nim zgadza a ostrzezenia to proby "przypomnienia" ze cos jest nie tak.
Ktos ten regulamin w wiekszym badz mniejszym stopniu musi egzekwowac :P
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez kulA » niedziela, 25 cze 2006, 12:40

kazió napisał(a):swoja droga jesli ktos ma 3 ostrz. i zakaz pisania, to jak moze zdobyc kolejne 3, czyli do zablokowania mozliwosci wchodzenia na forum ? ;]

np poprzez bluzganie ludzi przez pw
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 25 cze 2006, 14:37

slonkokg napisał(a):
etranger napisał(a):
ostrzezenia sluza do zaspokojenia ego moderatorow. czuja sie wtedy jak dowodcy w wojsku, jak klawisze w wiezienie, jak szef w pracy daje, im to poczucie wladzy.
to taka proznosc


Wiekszej bzdury nie słyszałam :?


dokladnie :?
nie wiem jak co niektorym ale ja jakbym dostala ostrzezenie to..po prostu bylo by mi przykro :oops: lubie to forum i panujaca na nim atmosfere i chyba jakos poczulabym sie ze ta atmosfere psuje :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości